O PROJEKTE

 
Real Estate Agents
Žite spoločensky, ale vo vlastnom štýle
Projekt Bytového domu Nová Podborka si kladie za cieľ vytvárať príjemnú komunitnú atmosféru a pocit spolunáležitosti. Práve preto ponúkame bývanie len v siedmych bytoch. Každý majiteľ je vnímaný na základe indviduálneho prístupu. Práve preto má finálny vzhľad či využiteľnosť a zariadenie priestorov plne zodpovedať hlavne osobitým predstavám.
Bezpečie, pokoj, súkromie
Vaše súkromie ochráni špeciálna penová izolácia využívaná na odhlučnenie spoločných stien a súkromné vchody do mezonetových bytov, ktoré sú prístupné z úrovne parkoviska. Pretože projekt Nová Podborka nebol navrhnutý pre tých, ktorí by chceli robiť kompromisy medzi pohodlím a bezpečím, ale  pre tých, čo si chcú splniť všetky svoje predstavy.

Nová Podborka: Vaše bývanie – vaša voľba

Podborka si vás podmaní
Bytový dom Nová Podborka dotvára príjemné prostredie mestskej časti Podborová, neodmysliteľnej súčasti mesta Zvolen. Bol vytvorený pre priaznivcov moderného a pohodlného mestského bývania, ktorí zároveň hľadajú pokoj zelene a chcú byť nablízku prírode.
Súlad jednoduchosti bytu s komfortom domu
Mezonetové byty boli navrhnuté tak, aby spájali comfort rodinného domu s jednoduchosťou bytu. Pre záujemcov o byty s menšou rozlohou máme k dispozícií jeden dvojizbový a jeden trojizbový byt. Všetky byty novostavby sú navrhnuté tak, aby prepájali funkčnosť a praktickosť v modernom presvetlenom interiéri, čo zabezpečuje aj prepojená obývacia izba s kuchyňou s východom na terasu o výmere 17 m2. Každý byt má k dispozícií vonkajšie parkovacie miesto. Pre vyšší komfort Vášho vozidla ponúkame možnosť zakúpenia garáže priamo v bytovom dome. Ako odkladací priestor však môžu majitelia bytov využívať pivničky.
Vaše bývanie – vaša voľba
Bezpečie
Projekt Podborka nebol navrhnutý pre tých, ktorí by chceli robiť kompromisy medzi bezpečím a súkromím, ale pre tých, čo si chcú splniť svoje predstavy
Súkromie
Vaše súkromie ochráni špeciálna penová izolácia využívaná na odhlučnenie spoločných stien a súkromné vchody do mezonetových bytov, ktoré sú prístpné z úrovne parkoviska
Vo vlastnom štýle
Každý majiteľ je vnímaný na základe indviduálneho prístupu. Preto má finálny vzhľad či využiteľnosť a zariadenie priestorov plne zodpovedať hlavne osobitým predstavám.
Jednoduchosť a komfort
Mezonetové byty boli navrhnuté tak, aby spájali komfort rodinného domu s jednoduchosťou bytu. Byty sú navrhnuté tak, aby prepájali funkčnosť a praktickosť v modernom presvetlenom interiéri.